Slim Shape kalhoty na hubnutí - Proč musím koupit, názory, cena
Zprávy

Slim Shape kalhoty na hubnutí – Proč musím koupit, názory, cena

Slibujeme inzerentům tato vůle tourposted více video kraťasy Slim Shape (Slim Shape) Závěr

Dnes budeme bourat mýtus, že pocení = zhubnout. V současné době hodně „sportovní“ oděvu, který nedýchá, což způsobuje nadměrné pocení, který je uváděn na trh jako hubnutí. To není tak, protože jinak by jít do lázně, například, by bylo nejúčinnější způsob, jak zhubnout.

Má někdo všiml, že po koupeli ztratí těch kil? Myslím, že ne, ale navíc litr – Ano.

Skutečnost, že při pocení z výstupu lidského těla z vody, v případě, že někdo nevěděl, no, a minerální soli také v

pasti, takže pot je slaný. Ale s obsahem

tuku pak vyjde, že není její funkce, ale za zdroj energie v případě, že z vnějšku nestačí.

Například, jedli jste 500 kalorií a práci nebo cvičení vyžaduje utratit 800, kde lze získat dalších 300? Z tuku nebo glykogen. Pouze v tomto případě bude nahromaděný podkožní tuk. Obecně platí, že funkce chlazení těla při přehřátí tuku není, takže pak není vylučován z těla.

Co vyplývá z této Slim Shape?

Co to máš na sobě kalhoty pro pocení, fólie pro pocení nebo jste se otočit s fólií, libry nemají zbavit, ale pomůže, že tělo ztrácí vodu a minerály, které se velmi potřebné. Vzhledem k tomu, dehydratace věc je velmi nepříjemné, což vede k únavě a slabosti, a v případě ztráty o 25% a fatální. Ale tyto šortky jsou určitě přinese ne, pokud budete pravidelně pít vodu.

Slibujeme inzerentům produktu Slim Shape

Proč 4krát rychleji pomůže zhubnout, spíše než, řekněme, 15? Ani se snažit lhát, že v tomto ohledu výzkum byl proveden v imaginárním institutu. To je údaj, že upraví opravdu v souladu s principem Spanx.

Neotex – Společnost, která vyrábí koberce pro letadla a dalších průmyslových textilií. Chápu, že tyto koberce musí mít dobrou izolaci, takže v případě, že nosí na těle, ale udržet teplo a potíte hodně. No vrstva pohlcuje vlhkost není squish při chůzi, je také velmi důležitou součástí.

A jakmile zjistíte, že člověk nosí tyto kalhoty nechápou

tajemství, že lidé jsou neustále pocení, ale ne zhubnout, protože reklama slíbila opačný účinek.

Tak! je dosaženo jedinečné fitness efekt v důsledku zvýšení tělesné teploty. Autorem byl trénink ve 40 stupňovém horku na ulici v Thajsku při vlhkosti 90% a unikátní fitness účinek se necítil, ale cítil dehydrovaný a unavený rychle tělo ve srovnání s čerstvými cvičení v chladném podnebí středního pásma z Evropské federace.

Zobrazit další videa šortky Slim Shape

Všechny pět minut tlačil do hlavní téma, které pot = Chcete-li zhubnout, ale my bychom chtěli upozornit na „skutečné“ příkladů přebytečného hubnutí v tomto videu.

Podívejte se na dívku vlevo a vpravo, ale opravdu 8 liber? Podívejte se na ruce jeden

na levé straně, na břiše a nohou, tam spolu asi 15 kilo rozdílu. Ledaže má výšku 130 cm V případě, že je velmi malá, pak tyto proporce bude cca 8 kg.

Vážně? 6 liber? K dispozici jsou také o 15 a rám lze rychle vyměnit, protože můžete vidět stopy photoshop, hlava byla přilepené. Tento veletrh je důvěryhodný kupující.

i poslední stopy po instalaci úspory vlasy na rameni, ale na obrázku 6 kg … Mohl by přijít s realistický? Teta vlevo od mé tety správné rozdílu 20 liber pro jistotu.

Závěr Slim Shape

Pocení neznamená, že zhubnout, neznamená, jak se zbavit nadváhy, protože vlhkost, která Ztratíte velmi užitečné v těle. Nepoctivou reklamou jako doplňkový faktor nikdy věřit těchto prodejců. Koupit tyto kalhoty, pokud jste chtěli potu v oblečení a získat pot na zadku.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...