Zprávy

PostureFixerPro – názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Hello! Dnes budu hovořit o neobvyklé a efektivní zařízení pro korekci držení těla, které kompenzátoru, PostureFixerPro.

jsem si koupil tento korektor s cílem zbavit se bolesti zad, které jsem právě dostal kvůli sedavé práce.

Jak držení korektor, řeknu vám, v mé recenzi.

Přehled magnetických držení korektor, PostureFixerPro

Za to, co je

Mnoho moderních lidí po většinu dne stráví v sedě, které mají špatné držení těla. Shrbená záda nejen kazí vzhled, ale je často příčinou zdravotních problémů, které znám z první ruky.

Tyto problémy zahrnují silnou bolest v krku a dolní části zad, stejně jako abnormalit ve vnitřních orgánech, jako jsou plíce, srdce, žaludku, které, pokud je špatné postavení kostí skeletu ve kterých dochází k nadměrnému tlaku. Je tedy zřejmé, že k nápravě špatného držení těla je nezbytná, a to je pro tento účel určen magnetický korektor.

Jak PostureFixerPro

Podle návrhu připomíná krátkou vestu. To je pevně upevněn na tělo pomocí ramenních popruhů a široký elastický pás, opatřený suchým zipem.

Korektor je vyroben z odolného a pružného syntetické tkaniny. Tento materiál je hypoalergenní a poměrně tenký, takže jej lze nosit na nahé tělo, skrývá pod jeho oblečení. Také produkt je integrován dvanáct silné magnety, které mají příznivý vliv na organismus. Power vestavěné magnety 800 Gauss.

Jak si vybrat velikost

Korektor se vyrábí ve dvou velikostech – S-M a L-XL. Správná velikost je zvolena na základě délky obvodu pasu. První velikost se vejde na obvodu od 60 do 81 cm, druhý – od 81 do 102 cm

Návod k použití PostureFixerPro

Aby bylo zajištěno, že tento korektor pomohla správné držení těla, by měl být uveden na zadní straně a pevně stanovit.

To je následující:

 • V horní části je upevněn na ramenech pomocí popruhů.
 • Produkt je v zadní aby zeť magnetů blízko k tělu tak pevně, jak je to možné, ale ne způsobit bolest.
 • Spodní část je upevněna v pase s pásem se suchým zipem.
 • Lze jej nosit na holé kůži nebo na horní části oděvu. Ženy by měly být nejprve kladen na podprsenku a pak postoju korektorem.

Muž se špatným držením těla, se doporučuje nosit držení těla korektor na celý den, bez ohledu na to, co dělá – pracovní, odpočívá nebo provedení práce. I když to bude účinně podporovat záda a není v rozporu s pohybem.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Doba opotřebení kompenzátoru závisí na stupni zápraží a závažnosti problémů s ním spojených. V mírné korekci skoliózy, korigovat držení těla vyžaduje asi měsíc. Za to, že páteř bude „pamatovat“ správnou polohu a může udržovat sami. V tomto případě je čas od času budete muset nosit, aby se zabránilo.

Jak to funguje PostureFixerPro

Tento postoj korektor pracuje v několika směrech:

 1. První, Pletené výrobky lehce vytáhnout ramena dozadu. To pomáhá osoba, která má protáhnout záda a uzamkne tělo ve správné fyziologické poloze. Z tohoto důvodu budou lidé používají korektor nebude moci hrbit a získat správné držení těla.
 2. Za druhé, vestavěný terapeutické magnety vytvořit silný elektrického pole, která zlepšuje prokrvení zádových svalů a vede je v tónu. V důsledku toho budou zádové svaly být posílena a bude moci podporovat páteř ve správné poloze.
 3. Za třetí, magnetické záření má výhody, na celé tělo, protože pomáhá snižovat otoky, obnovuje nervový systém, pozitivní vliv na srdce.

znamená, že magnetické korektor má na lidské tělo komplexní účinek:

 • obnovení řádného vedení páteře;
 • odstranění bolesti v krku, dolní části zad a hrudníku v důsledku špatného držení těla;
 • zlepšuje cirkulaci krve a lymfy v zádových svalů;
 • posílení svalového korzetu.

To znamená, že pravidelné nošení korektor přispívá k dosažení následujících výsledků:

 • korekce držení těla;
 • zbavit bolesti;
 • zlepšit celkový zdravotní stav;
 • zvýšit vizuální přitažlivost siluetu.

Kontraindikace použití PostureFixerPro

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Tento korektor je vyrobena z hypoalergenní materiál, a dopad svých magnetů je neškodná, takže produkt bude vyhovovat téměř každý. S výjimkou těchto případech:

 • jakékoli období těhotenství;
 • místní onemocnění kůže;
 • používání kardiostimulátoru;
 • nízký krevní tlak.

Jak pečovat o to PostureFixerPro

Magnetic držení korektor, PostureFixerPro není náladový odvolání. Korektor by měl čas od času vyčistit před znečištěním. Co musíte udělat, ruku nebo praní v pračce ve studené vodě s jemným čisticím prostředkem. Také dovoleno bělení. Po umytí je třeba sušit korektor v přirozenou cestou, po které může být znovu použit.

Moje zkušenost s korektorem, PostureFixerPro

mohu říci, že jsem byl velmi spokojen s tímto magnetickým držení těla korektorem, PostureFixerPro. Je to velmi jednoduché a snadné použití. Po několika pokusech, rychle a správně jsem se naučil opravit, a teď to není mi udání nepohodlí. I nosit ráno před prací a nosit až do večera. Podporuje záda, dělá vám narovnat ramena a hrudník a nemusí hrbit při práci na počítači.

Současně, pro ostatní to zůstává pod oblečením neviditelná, takže si každý může vidět mé krásné držení těla, a korektor si neuvědomují. Já jsem nosit to po dobu dvou týdnů, a během této doby došlo bolest méně často než dříve a udržet záda rovně jsem se cítil lépe, a to i po odstranění výrobku. Takže jsem dospěl k závěru, že korektor opravdu funguje a může doporučit ke správnému držení těla.

Dignity PostureFixerPro

 • pevné a pružné,
 • bezpečně upevněna k pouzdru;
 • dokonale přizpůsobí postavě člověka;
 • neobtěžuje při nošení;
 • rychle a efektivně koriguje držení těla;
 • posiluje zádové svalstvo;
 • zlepšuje pohodu.

Správné držení těla je velmi důležitá, takže pokud vy nebo vaši blízcí mají problém s slouching, radím ti, aby ztrácet čas a okamžitě zahájit léčbu. To vám pomůže bezpečné a efektivní držení těla korektor, PostureFixerPro.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...