Zprávy

MagnuFuel – názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

K mé velké lítosti, v době, kdy litr benzínu stojí pár centů, jsou dávno pryč. Dnes musíme přemýšlet o přechodu z osobního automobilu pro veřejnost z důvodu úspory. Si všiml, že na silnicích tam bylo mnoho džípy s plynových zařízení (ale tento model má luxusní auto prostě neexistuje). No, nás obyčejní smrtelníci, pak to, co o tom mluvit? Soused v garáži družstva bylo doporučeno, aby se pokusila MagnuFuel. Podle jeho slov je zařízení přispívá ke snížení spotřeby benzinu v jakémkoli vozidle. Šel jsem na oficiálních stránkách a objednal úsporné. Teď jsem vám řekne o výsledcích jejího provádění.

Princip provozu MagnuFuel

Little před události – ekonomický palivový MagnuFuel opravdu funguje, samozřejmě, ne jako inzeroval, ale funguje vždy. Lidé čekají, že spotřeba benzínu bude okamžitě dvakrát říci klesat – volný sýr jen past na myši. Možná, že kdyby tam byl přístroj výrazně snižuje spotřebu ropných produktů, bylo by dávno používají velké výrobce automobilů. Tak výborný efekt, neočekávejte, ale společnost je úspora!

Když jsem si objednal MagnuFuel představoval nějaké palivového filtru. Myslel, že benzín bude projít v malých dávkách, jako v vstřikovačů. Ve skutečnosti toto zařízení funguje a vypadá docela jinak.

Když přinesli, a to i trochu zklamán – dva jasně žluté skvrny na Sengoku a plastových svorek. Díval jsem se na video, jak nainstalovat a nečekal na výsledek. Asi po týdnu používání jsem si všiml, že zmizela, když je stálý rytmus motoru. Před mírně, ale trvale využit. Myslím, že asi to, co rachotí stále přerušil))) Went koupil změnil filtr a teprve pak si vzpomněl, o nainstalovaném MagnuFuel. Začal sledovat, kolik jsem strávil na benzin. Nevím, jestli po výměně spotřebního materiálu, ale stroj začal jíst o něco méně (cca 10-15%). Vylezl na internetu číst, ale jako generální myšlení.

Přečtěte si recenzi a, upřímně řečeno, nijak zvlášť věřil. Myšlenka zkontrolovat, kdy další plánovanou výměnu spotřebního materiálu.

Názory zákazníků na ekonomiku zařízení paliva

Navzdory pochybnostem většina motoristů v účinnosti MagnuFuel, tento přístroj je docela populární. Koupil jsem podložky na palivovou hadicí, protože je to levné. Cena nízká a umožňuje vyzkoušet, aniž by byla dotčena rodinného rozpočtu. To je důvod, proč na internetu mnoho různých názorů, pozitivní i negativní. Stranou je názor fanoušků pozornost podniku, je možné konstatovat, že výsledek mnoho řidičů je stále uvedeno.

Také jsem si všiml, že motor přestane „dýchat“. Mám pocit, že jsem nalít do něj dobré palivo, a po doplnění paliva, a to se nezmění.

Jak nainstalovat MagnuFuel auto

Zde je další bod, který mnoho motoristé získat takové zařízení. Není třeba jít na sto nebo dlouhá doba vrtat v motoru. Nic není rozbité a můžete bez obav majitelé automobilů v záruce. Vše je snadno nasadit a sundat.

Mám postup instalace MagnuFuel trvalo přesně 15 minut. Otevřel kapotu, nalezeno palivovou hadici a pevně dvě poloviny magnetu s speciálních plastových svorek. Součástí přístroje jsou podrobné instrukce, takže fanoušci dělat věda nemůže nervózní, nemůže pokazit. Údržba MagnuFuel není třeba – zavěšené v přední části spalovací komory a čekat na efekt

.

Co mám na konci MagnuFuel

nebude dlouho zdržovat popis výsledků. Musím říci, že jsou odlišné od toho, co výrobce slíbil.

Na oficiálních stránkách jsem četl, že MagnuFuel:

  • ušetří 20-25% paliva;
  • chrání motor před nekvalitním benzínem;
  • zvyšuje výkon motoru;
  • čistí výfukové.

To je zřejmé přehnané. Úspory byly opravdu, ale ne více než 10%, což je také dobré zvažují ceny u čerpacích stanic. Hlavní výhodou palivem Pá jsem si všiml, když kolem něj projíždí příští STK. Můj pán zasmál se žlutými boxy na hadici, ale byl překvapen, když se začala měnit filtry. Byli mnohem čistší, než je obvyklé. Ukazuje se, že benzín opravdu lépe hoří, bez měřítka v systému.

Nemohu mlčet o nevýhody MagnuFuel. Výrobce napsal, že přístroj je vhodný pro všechny auto. Já bych neměl být tak kategorický. Ano, Lanos, v první desítce je snadné, a je nepravděpodobné, že by způsobit problémy, ale silný magnet mezi drahé vybavení Mercedesu nebo Volva opustit nebezpečné. V tomto případě je lepší neriskovat „mozek“ přístroje.

Proč hledat důvěryhodného webu MagnuFuel

Pravděpodobnost získání padělek je velmi vysoká. Ve svém projevu v jednoduchých slov, můžete strčit do prázdné krabice a plastové držáky pro pár tisíc …. Chcete-li otevřít a zkontrolovat přístroj nemá naději na úspěch. Lepší riskovat a okamžitě jít na oficiálním portálu. Zaplatil jsem MagnuFuel po mailová rozbalení zásilky.

Na závěr řeknu. Samozřejmě, že se domnívat, že levný malý přístroj ušetří 2 do 3 l na sto kilometrů není nutné. Palivové hranolky by stálo mnohem dražší, ale dát ekonomický může přinejmenším učinit méně pravděpodobné, že ke změně zástrčky a méně starat o stavu filtrů. Mimo to je cena umožňuje experimentovat.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...