Keramin – mast Tinea. Můžete si objednat zdeKeraminový krém je ideálním přípravkem pro lidi trpící mykózou nohou. Tento přípravek je vyroben z přírodních ingrediencí, které se rychle dostanou ke zdroji problému a zajistí účinné odstranění mykózy bez ohledu na její rozsah. Jaké jsou tyto přísady? Je složení tohoto krému skutečně tak účinné, jak uvádí výrobce? Odpovědi na všechny tyto otázky najdete v článku níže.

Jak Keraminový krém funguje?

Léčba mykózy může trvat řadu měsíců, a to proto, že se léčba zaměřuje téměř výhradně na příznaky, nikoli na příčiny onemocnění. Výrobce zdůrazňuje, že Keramin je zcela jiný způsob, jak bojovat s mykózou – ačkoli se jedná o přírodní přípravek, vyrobený z rostlinných složek, s jeho pomocí dokážete zlikvidovat hlavní zdroj onemocnění, tedy plísňovou infekci, ničí mikroorganismy způsobující tzv. infekce a zastavuje jejich další šíření po těle.

Pod vlivem Keraminu krému kůže se přestane loupat a praskat, zarudnutí ustupuje. Pálení a svědění již nejsou cítit a nehtová ploténka se začíná obnovovat. Působí i regeneračně – pokožka se během ošetření zjemní, vyživí a zvlhčí, nevznikají mozoly, dokonce ustoupí nadměrné pocení, které podporuje rozvoj infekce.

keramin 2 Keramin  mast Tinea. Můžete si objednat zde
Keramin – mast Tinea cena

Podle výrobce má i preventivní vlastnosti. Při léčbě mykózy je velmi důležité stoprocentně odstranit příčiny infekce, jinak se nemoc opakuje. Keramin to dělá – chrání pokožku nohou a nehtovou ploténku, zvyšuje odolnost proti houbovým a bakteriálním infekcím, zabraňuje opakování mykózy.

Cena keramického krému

Keraminový krém stojí a kde se dá koupit? Jedno balení masti obsahuje 30 ml, což vystačí na jednu kúru.

Jaké jsou účinky ošetření Keraminem krémem?

 • předstírat
 • mykóza mizí i z nehtové ploténky
 • rychlá a dlouhodobá regenerace kožní tkáně
 • zvýšená ochrana před recidivou mykózy

Odkud houba pochází? Pomáhá Keramin při jeho léčbě?

Ve vyspělých zemích je to stále častější problém. Rozvoji tohoto onemocnění nahrává moderní životní styl – často nosíme plnou obuv a nepromokavé ponožky, jsme neustále v kontaktu s jinými lidmi a plísně a bakterie se snadno šíří na veřejných místech, jako je bazén nebo tělocvična. Riziko plísňové infekce zvyšuje snížená imunita a poškození kůže.

Za vznik onemocnění jsou zodpovědné houby zvané dermatofyty. Existuje mnoho různých druhů těchto hub a podle výrobce je Keramin schopen bojovat prakticky se všemi. Po určité době se mykóza nohou může přesunout z kůže nohou na nehty, což způsobuje jejich žloutnutí, ztluštění a delaminaci.

Mykóza není asymptomatická a rychle tušíte, že napadla kůži. Bohužel mnoho lidí to bere pouze jako estetický problém, nikoli jako nemoc, takže se používají pouze maskovací prostředky, které z dlouhodobého hlediska vůbec nepomohou. Často se lidé stydí jít s mykózou k lékaři, proto má Keramin takový vzorec, že mast lze prodávat bez lékařského předpisu.

Co je ve složení krému Keramin?

 1. Konopný olej – Přírodní složka se speciálními vlastnostmi. Bojuje s infekcemi různého druhu, včetně těch, které způsobují houby. Má posilující účinek, zvyšuje imunitu, snižuje riziko opětovného onemocnění. Urychluje regenerační procesy, zjemňuje pokožku, obnovuje nehtovou ploténku. Má uklidňující a analgetické vlastnosti. Vyživuje a poskytuje mnoho důležitých vitamínů pro celé tělo.
 2. Extrakt z kůry vrby nachové – Velmi účinný, přírodní lék proti bolesti. Bojuje proti zánětům, urychluje hojení poškození kůže a jiných ran. Má změkčující a vyhlazující účinek. Zklidňuje podráždění, vyhlazuje tón pleti, chrání nohy před keratózou. Stimuluje regeneraci buněk.
 3. Ženšenový extrakt – Jeho hlavním úkolem je regenerace tkání po plísňové infekci a odstranění ložisek infekce. Ničí volné radikály, čistí tělo od toxinů, stimuluje imunitní systém. Má velký význam pro správnou cirkulaci a prokrvení kožní tkáně.

Keramika správně?

keratin je krém, který se aplikuje přímo na kůži a nehtovou ploténku. Mast je nejlepší aplikovat na celá chodidla, aby se účinně omezilo šíření infekce po kůži, ale lze ji použít i lokálně, pouze na místa postižená onemocněním. Mast by měla být aplikována tak, aby se na postiženém místě vytvořila hladká, nepříliš silná vrstva. Dávkování musí být v souladu s tím, co výrobce uvádí v příbalovém letáku. V případě velmi rozsáhlého a hlubokého poškození kůže se vyplatí konzultovat léčbu s lékařem.

Keraminový antimykotický krém vám pomůže?

 • bílý povlak na ploskách nohou
 • svědění a pálení kůže
 • nepříjemný zápach potu
 • zarudnutí, šupinatění kožních trhlin
 • keratóza paty
 • žloutnutí a delaminace nehtové ploténky

To jsou hlavní, nejčastější příznaky atletické nohy. Pokud jsou přítomny alespoň některé z těchto příznaků, stojí za to začít používat Keramin, abyste se zbavili příznaků i zdroje onemocnění, můžete také použít

Kontraindikace k použití

Keramin se nedoporučuje používat nezletilým, těhotným a kojícím ženám.

Může být Keraminový krém škodlivý?

Keramin je dle výrobce zdravotně zcela bezpečný přípravek, pokud se mast používá podle návodu výrobce. Působí velmi efektivně, ale neobsahuje silné chemické sloučeniny, které by navíc mohly poškodit zdravou pokožku nebo jinak negativně ovlivnit organismus.

Keramin bojuje pouze se škodlivými plísněmi a bakteriemi. Neoslabuje nehet ani nadměrně nevysušuje pokožku. Je vhodná pro každého, i když kontraindikací jejího použití je alergie na složky obsažené v masti – ta je vzácná, protože použité rostliny nejsou klasifikovány jako alergeny.

Keraminový krém Recenze

Co říkají spotřebitelé o Keraminu? Jaké názory zanechávají a co píší odborníci na fórum

„Nevím, kde jsem chytil mykózu, ale bojoval jsem s ní několik měsíců. Nemoc se stala v létě a já nemohla chodit s bosýma nohama, strašně jsem se za ně styděla. Nošení příliš teplé obuvi můj stav ještě zhoršilo, ale naštěstí jsem našel Keramin. Díky této masti se mi nohy začaly velmi rychle vyhlazovat, méně se potí, přestaly být červené. Ani na patách se mi kůže už nešustí. Jsem opravdu ohromen tím, jak dobře tato příprava funguje.” Agnes

„Otevřené boty nosím jen zřídka, a to i v létě. Manželka mě vždy varovala, že to skončí mykózou a skutečně se to stalo. Ani mě nenapadlo, že vyléčit mykózu je tak složité, když nevíte jak na to. Používala jsem různé masti, ale efekt byl takový, že jen více vysušovaly a dráždily pokožku. Účinky byly úplně jiné. Infekce začala ustupovat, kůže se vyhlazovala. A tím skončily všechny moje problémy s mykózou.“ Patrick

keramin 1 Keramin  mast Tinea. Můžete si objednat zde
Keramin – mast Tinea cena

„Vedu velmi aktivní životní styl, jsem často na koupališti nebo ve fitku, a přestože vím, že na bosé chození si mám dávat pozor, nedá se tomu úplně zabránit. Nejdřív jsem si myslela, že je to jen mírné podráždění kůže, ale byla čím dál tím víc zanícená, mezi prsty se to začalo odlupovat, strašně to svědilo a pálilo to při chůzi. Byl jsem zničený, protože je to tak trapný problém, zvláště pro dívku. Keramin mi naštěstí pomohl a po pár měsících stále nejsou žádné recidivy.“ Marth

Je Keraminový krém účinný? Aplikační efekty

Keramin dostává velmi dobré recenze nejen od samotných pacientů, ale i od odborných lékařů. Krém prošel všemi testy kvality a bezpečnosti, které potvrdily, že s tímto přípravkem opravdu vyléčíte mykózu nohou a ochráníte před recidivami.

Keraminový krém účinkuje bez ohledu na stadium vývoje onemocnění, nicméně při velmi pokročilé mykóze bude asi vhodné tuto mast používat o něco déle. Složení je šetrné k pokožce, nezpůsobuje podráždění, nezhoršuje infekci. Podle výrobce se díky Keraminu můžete vyléčit jak z této akutní formy mykózy, tak z chronického onemocnění. Skvěle funguje i jako preventivní opatření u lidí, kteří jsou ohroženi plísňovou infekcí.

Proč se vyplatí sáhnout po Keraminovém krému?

Keramin má pohodlnou formu masti, která se snadno aplikuje na pokožku. Ošetření je diskrétní, nevyžaduje ani lékařský předpis. Receptura obsahuje vysoce koncentrované účinné látky, které mají hojivé vlastnosti, a proto jsou příčiny mykózy okamžitě odstraněny – proto onemocnění v krátké době vymizí a riziko recidivy zmizí.

To, že Keramin účinkuje rychle, je jeho největší předností, ale také stojí za zmínku, že mast je vhodná i pro preventivní opatření – při pravidelném používání zabraňuje plísňovým infekcím, což má velký význam například pro sportovce, uniformovaný personál nebo lidé pracující v těžké obuvi. S léčbou mykózy je nejlepší začít co nejdříve, protože nejde jen o vzhled nohou, ale především o zdraví – neléčená mykóza může způsobit zdravotní komplikace a zhoršit stav lidí s cukrovkou, astmatem nebo alergickou dermatitidou .

Kde koupit Keramin? Lékárna, výrobce

Stránky výrobce jsou jediným oficiálním místem, kde Keramin můžete zakoupit se zárukou kvality a účinnosti. Krém se občas objeví i v jiných obchodech, ale k nákupu z takových míst přistupujte prosím opatrně, buďte proto opatrní a objednávejte pouze v místech s oficiální distribucí.

Co je Keraminový krém?

Keramin je mast, která se doporučuje jako součást antimykotické léčby. Pomáhá především při mykózách kůže nohou a nehtů.

Potřebuji lékařský předpis, abych si mohl koupit Keramin?

Krém je dostupný bez lékařského předpisu a lze jej používat bez lékařského dohledu, pouze při dodržení pokynů výrobce.

Kdo může používat antimykotický krém?

Pouze dospělí, bez ohledu na pohlaví. Pomáhá u každé formy atletické nohy a v každé fázi onemocnění.

Opravdu pomáhá Keraminový krém na mykózu?

Účinnost byla potvrzena klinickými studiemi a jde o produkt široce doporučovaný dermatology a spokojenými zákazníky.

Jak krém na mykózu nohou funguje?

Odstraňuje příčiny plísňové infekce, brání šíření infekce a chrání před recidivou. Působí na kůži a nehtovou ploténku.

Jaké je složení přípravku?

Základními účinnými látkami jsou konopný olej, extrakt ženšenu a extrakt z kůry vrby nachové.

Je možné zaslat Kerami do zahraničí?

Ano, ale pouze po platbě předem. Zásilka je odeslána nejpozději následující den po zadání objednávky.

Napsat komentář