Intenskin – krém vrásky. Můžete si objednat zdeIntensin je novinkou na kosmetickém trhu. Je to krém, který odstraňuje hlavní kožní problémy, které se objevují u žen nad 30 let a je navíc navržen tak, aby působil proti stárnutí . Tyto a další reklamní slogany se objevují na stránkách výrobce. My jsme se však rozhodli ověřit, jak moc je na tom všem pravdy a co tato kosmetika skutečně obsahuje.

Lze proces stárnutí pleti zastavit pomocí Intenskin?

Než však přistoupíme k rozboru složení krému, krátce si představíme příčiny stárnutí pleti, abyste si s námi mohli ověřit, zda složky použité při výrobě kosmetiky skutečně dokážou pleť ovlivnit, regenerovat, popř. omladit to.

Stárnutí kůže je přirozený biologický proces , který spočívá ve snížení aktivity tělesných buněk, nedostatku adaptačních schopností a zpomalení regeneračních procesů pokožky.

intenskin 2 Intenskin   krém vrásky. Můžete si objednat zde
Intenskin – krém vrásky cena

Co ovlivňuje stárnutí pleti?

Existuje mnoho příčin stárnutí kůže. Průběh tohoto procesu je do značné míry ovlivněn faktory prostředí , protože jak ve vodě, tak ve vzduchu je mnoho škodlivých látek, které ucpávají póry a kontaminují povrch pokožky . Tímto způsobem způsobují četné záněty. Špatná strava, stresující životní styl, napětí ovlivňují i stav naší pokožky. Velkou měrou se na tvorbě vrásek na našem obličeji podílí stres.

Nedostatek estrogenu – hormonu, jehož hladina s věkem klesá, způsobuje, že pokožka našeho obličeje ztrácí pevnost, hladkost, pružnost a získává nerovnoměrnou barvu. Nedostatky kolagenu zodpovědného za regenerační schopnost naší pokožky také přispívají k tvorbě prvních známek stárnutí, jako je změna oválných a obličejových rysů a ztráta pigmentů v kůži.

Co je Instenskin a pomáhá zastavit proces stárnutí pleti?

Během výzkumu prováděného v až 38 různých zemích na skupině více než 1500 žen ve věku 30 až 60 let byly dotazovány, jak hodnotí stav své pleti a s jakými hlavními kožními problémy se v tomto věku potýkají.

Je s podivem, že téměř polovina, celých 44 % dotázaných uvedla, že mají nejednotný odstín pleti a to jim velmi vadí, protože by se rádi vzdali každodenního líčení a vzhledem ke stavu pleti nemohou udělejte to a nebudete se cítit dobře.

Více než polovina – 88 % žen uvedla výraznou ztrátu oválu obličeje i četná podráždění pokožky a rozšířené póry, do kterých proniká množství nečistot zhoršujících celkový stav pokožky.

Na druhou stranu 71 % žen účastnících se studie uvedlo, že již mají první hluboké vrásky.

Provedený výzkum ukázal, že nejen Polky, ale ženy na celém světě bojují s výše uvedenými kožními problémy každý den.

Jaké účinky se projeví při používání Intenskin?

Výrobce Intenskin se zaměřil na osvědčené přírodní ingredience, aby pomohl ženám z celého světa vypořádat se s procesem stárnutí pleti.

Složky obsažené v krému mají především vyživit zanedbanou pokožku obličeje a dodat jí potřebné vitamíny. Kosmetika se také postará o hydrataci pokožky po dobu až 48 hodin, a to nejen do doby, než se přípravek vstřebá do vrstvy pokožky.

Koncentrované složky mají stimulovat všechny kožní buňky k regeneraci a tím vyhlazovat její strukturu, eliminovat viditelné mimické vrásky a působit na ty hluboké . Pravidelným používáním krému se také zlepší tón pleti a zjednodušeně řečeno – vyrovná se. V případě rovnoměrného tónu pleti dobře fungují séra jako např.

První účinky jsou pro vás a vaše přátele patrné po několika dnech používání. Po použití celého balení výrobce garantuje lifting obličeje, vyhlazení vrásek a vylepšení oválu obličeje. V extrémních případech bude nutné léčbu opakovat.

Složení – leták Intenskin

Jak jsme již uvedli, složky kosmetiky jsou přírodní a tedy bezpečné. Složení Intenskin obsahuje mimo jiné: olivový olej, kyselinu hyaluronovou, multikomplex minerálů a vitamínů, arganový olej.

Díky koncentraci přírodních olejů v krému má jemnou, lehkou texturu a příjemnou vůni.

intenskin 1 Intenskin   krém vrásky. Můžete si objednat zde
Intenskin – krém vrásky cena

Kyselina hyaluronová, zvaná elixír mládí, je určena k vyhlazení vrásek, zpevnění a zlepšení elasticity kožních vláken a buněk. Váže vodu v hlubokých buňkách pokožky a je zodpovědný za její plnou a dlouhodobou hydrataci.

Olivový olej má silné hydratační vlastnosti a zabraňuje ztrátě vody z kožních buněk. Pomáhá zklidnit zánět, čistí pokožku. Vitamíny E a A obsažené v olivovém extraktu mají zpomalovat proces stárnutí pokožky.

arganový olej je přírodní. Doporučuje se používat přípravky na jeho bázi pro osoby s citlivou a jemnou pokožkou, protože má hydratační a regenerační vlastnosti a neovlivňuje lipidovou bariéru epidermis. Nezpůsobuje žádné podráždění.

Působení Intenskin při aplikaci na pokožku obličeje

  • Zlepšení hydratace pokožky obličeje
  • Stimulace procesů regenerace pokožky
  • Vyhlazení mimických vrásek
  • Zlepšení napětí a elasticity pokožky
  • Zvedání oválu obličeje
  • Vyplnění hlubokých rýh a vrásek

Jaká je cena za Intenskin?

Cena se zdá být adekvátní kvalitě kosmetiky. Pouhé pořízení přírodních olejů je nákladné.

Ověřili jsme si, že krém je aktuálně v akci na stránkách výrobce.

Pořídíte ho za poloviční cenu, protože byl zlevněný až o 50 %.

Intenzivní uživatelé

„Nedávno jsem dostal v práci povýšení. Takže mám větší stres. Zdá se to nemožné, ale už za pár měsíců se u mě začaly objevovat první známky stárnutí. Nevěděl jsem, co mám dělat, ale narazil jsem na Intenskin. Tento krém měl nejvíce pozitivních recenzí. Dnes už vím proč. Po pár dnech jsem viděl první účinky. Pleť vypadá svěže, zářivě a vypadá zdravě, už nešedne. Jsem velmi rád. Doporučuji”.

Agnes 38 let

„Mimické vrásky se objevily rychle. Navštívil jsem mnoho kosmetických salonů, abych to nějak napravil. Účinek byl – na krátkou dobu a peněženka se rychle vyprázdnila. Narazil jsem na Intenskin. V porovnání s cenou všech těchto ošetření (a dodám, že jsou bolestivé) je to jen jedno ošetření! Krém je velmi účinný, 1 balení používám 1,5 měsíce a ještě hodně zbylo. Vidím účinky – pleť je napnutá, elastičtější, pevnější, výrazně se snížila viditelnost mimických vrásek – těch hlubokých. Do tohoto krému i do sebe se vyplatí investovat.“

Ania 33 let

“Dívky nemusí přemýšlet. Skvělý produkt, skvělé účinky. Pokud se ze začátku ptáte jako já, přestaňte, je to ztráta času, protože s tímto krémem už můžete pracovat. Pleť má rovnoměrný tón, je napnutá,hydratovaná jako nikdy předtím,první vrásky se už vyhladily.Navíc mám dojem,že pleť “stahuji”,jako lifting.Ale jsem ráda,protože v poslední době se na mě častěji usmívají mladší muži,takže efekt je jistý!”

Jola 43 let

Jak používat Intenskin pro rychlé výsledky?

Intenskin se nanáší na suchou a především důkladně vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Naneste malé množství krému na pokožku a jemně vmasírujte. S cílem stimulovat krevní oběh na obličeji a zajistit tak lepší vstřebávání omlazujícího séra.

Kosmetika je hydratační, takže po jejím použití nemusíte aplikovat další krém.

Skvěle funguje i jako podklad pod make-up. Pleť je hydratovaná, napnutá, což prodlužuje výdrž makeupu.

Kde koupit Intensin?

Pokud chcete originální produkt, kupte si ho na oficiálních stránkách výrobce. Ano, najdete ho na jiných prodejních stránkách, ale bez záruky výrobce, protože se může jednoduše jednat o padělek.

Při nákupu na stránkách výrobce budete vyzváni k vyplnění formuláře a uvedení telefonního čísla, na kterém vás lze kontaktovat.

Zavolá vám konzultant a po krátkém rozhovoru budete vyzváni k vyřízení formalit spojených s nákupem.

Balíčky jsou zasílány kurýrem. Čekací doba na zásilku je jen několik dní.

Krém můžete zaplatit i při vyzvednutí balíčku. Transakce je zcela bezpečná.

Napsat komentář