Zprávy

Handy Heater – řízený ohřev je energeticky účinný

Handy Heater – přenosné domácí ohřívač, pracující na principu ventilátoru. Vyznačuje se vysokou energetickou účinnost: přístroj lze vytápět plochu místnosti až do 23 metrů čtverečních za pouhých 15 minut. Nicméně, on nevysušuje vzduch, udržovat příjemné vnitřní klima.

Chcete-li koupit přenosný ohřívač Handy Ohřívač je vhodným řešením pro ty, kteří jsou unaveni z toho, že za studena v důsledku nedostatečného ohřevu doma nebo v kanceláři. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost umožňují vzít zařízení s sebou, nastavte ji ve všech oblastech místnosti nebo přesunout na vlastní pěst. Přístroj splňuje mezinárodní standardy požadavky na jakost a bezpečnost pro vytápěcí zařízení.

případů užití

Přenosný ohřívač může být právem považován za nejvíce univerzální volbou pro vytápění domácností. Je to snadné:

 1. V zemi, je-li používán pouze v teplém ročním období. Ve venkovských domů není vždy vhodné pro připojení systému ústředního vytápění během chladné počasí stačí otočit kompaktní ventilátor topení.
 2. V práci, v případě, že místnost je v pohodě, a topný systém není silný. Přenosný ventilátor je hospodárné využívání elektřiny, bude to poskytne komfort všem zaměstnancům v místnosti.
 3. V bytě, na teplo oddělených oblastí. Pocit chladu v končetinách může indikovat, špatný krevní oběh, nízké hladiny hemoglobinu, onemocnění endokrinního systému – je-li některý z těchto patologií člověk potřebuje dodatečný zdroj tepla. Ji poskytnout, můžete si koupit ohřívač Handy Heater.
 4. OL>

  Přenosný ohřívač poskytuje nejen pohodlí, ale také chrání zdraví všech členů domácnosti. To eliminuje škodlivé bakterie, plísně a viry ve vzduchu. Cena zařízení Handy Ohřev pro vytápění je o něco vyšší než standardní ohřívače.

  Vlastnosti modelu Handy ohřívač

  Z názorů, pro přenosné topení v chatové Handy Heater se vyznačuje následujícími rysy:

 • Kompaktní velikost;
 • snadné nastavení směru toku tepla;
 • efektivní spotřeba elektrické energie;
 • rychlý ohřev vzduchu v místnosti,
 • ochranná stěna, zajištění bezpečnosti uživatele.

Klíčové vlastnosti Handy ohřívač

na oficiálních stránkách výrobce stanoví specifikace pro ohřívače Handy Heater:

 • vytápění prostor o celkové ploše 23 m2 po dobu 15 minut;
 • udržuje teplotu vzduchu v místnosti při teplotě +32 °;
 • vestavěné podsvícení;
 • displej s ochranou před popáleninami;
 • okamžité zapnutí;
 • snížena spotřeba energie (8 krát méně než pomocí konvenčního ohřívače, podle údajů výrobce).

Jak zařízení pracuje Handy ohřívač

Jak reklamovat skutečná recenze, přenosné ohřívače Handy Ohřívač je kříženec konvenční ventilátor a topení. Po připojení k síti se vytváří proud studeného vzduchu. Topné těleso se rychle dosáhne provozní teploty a přenáší ji do proudu vzduchu. Který se šíří po celé místnosti, vytváří příjemné mikroklima.

Charakteristickým rysem tohoto zařízení je úsporný ve spotřebě elektrické energie. Je to v důsledku použití inovativních technologií, které minimalizují náhodné ztrátě vytápění skříně. Výsledkem je, že zařízení dodává teplo do místnosti, 15 minut po zapnutí.

vstřikovací proud vzduchu umožňuje vytvořit rovnoměrné teploty ve všech oblastech místnosti. Z tohoto důvodu se zařízení nemá přesunout z jednoho místa na druhé, nebo zvolit speciální prostor pro jeho instalaci. Neobsahuje palivové výpary, oxid uhličitý nebo oxid uhelnatý a jiné produkty spalování, takže je bezpečné i při použití v malém pokoji.

Pravidla připojení a provoz

V každém balení zařízení je ruční do ohřívače Handy ohřívače. Před uvedením zařízení do provozu je nutné pečlivě přečíst tento dokument, zkontrolujte zařízení a integritu všech prvků. V přítomnosti stop poruchy, poškození izolace vinutí pro zapnutí spotřebiče do sítě je přísně zakázáno.

Ti, kteří si koupili Geeks, že pochopit pravidla na jeho provoz je velmi jednoduché. Přístroj by měl být chráněn před nárazy, prachem a vlhkostí. Může být připojen na samostatný zdroj elektrické energie 220 až 240 V.

Je zakázáno používat přístroj v bezprostřední blízkosti vany, sprchy, bazén. Vlhkost v místnosti by neměla překročit 93%. V opačném případě budou korozní procesy vedou k potřebě non-záruční opravy.

Je zakázáno nechat ohřívač bez dozoru, pokrýt v textilie, použít pro sušení prádla. Doporučuje se instalovat zařízení, které není menší než 0,5 m od hořlavých předmětů, jako jsou záclony, nábytek a syntetické materiály.

Výhody ohřívacího Handy ohřívač

Ohřívače pro domácí i zahradní Geeks rychle přitahoval pozornost na trhu domácích spotřebičů. Existuje několik důvodů:

 1. Přenosnost zařízení. To lze snadno pohybovat po domě, topení pouze oblast, kde jsou nájemníci.
 2. Kompaktní velikost. Přístroj lze snadno vzít s sebou pro jízdu centra AZ či země.
 3. Jednoduchost ovládání. Na rozdíl od centrálního topného systému, chladič nevyžaduje dlouhé a časově náročnou montáž. – to je dost jednoduché zahrnout
 4. Vysoká rychlost ohřevu. To umožňuje výrazně snížit dobu provozu spotřebiče.
 5. Dostupná cena Handy Ohřev pro rekreační obydlí. To je srovnatelné s jinými modely topného zařízení pro domácnosti. Ale vzhledem k nízké spotřebě elektrické energie, nový produkt stojí mnohem levnější.
 6. Ochrana před náhodným popáleniny. Speciální filtr zabraňuje zranění osoby nebo Domácí během provozu ohřívače.
 7. pohodlné ovládání tepelného toku. Zařízení se otáčí v různých směrech, což vám umožní sledovat konkrétní parkovací zóna.
 8. OL>

  Kde najít zařízení Handy ohřívač

  Zjistěte, kde koupit úsporné ohřívače Praktický ohřívač, prostě. To je prodáváno na oficiálních stránkách výrobce. Objednat přenosné ohřívače Geeks, což stačí k odchodu kontaktní údaje a adresu. Sama společnost organizuje dodávky jednotlivých regionech a nahlásit číslo skladby.

  & nbsp;

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...