Zprávy

Dynamite – aktivátor skus, názory, cena, kde koupit, původní, nebo je to stojí za to?

Při pohledu po každém vyplutí, aby se vrátil s pevnou úlovek? Takže tě vyšplhala na háku? S dynamitem, budete mít pouze jeden dotaz ohledně rybolovu: „Kam umístit produkci, protože zavazadlový prostor není dost!“. Italský nástroj ukázal jako účinný v moři, řek, jezer, močálů a jiných vodních ploch. Lze jej použít kdykoliv během roku. Zimě, na jaře, v létě nebo na podzim

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Activator Dynamite – 5 je kompaktní kovové obaly (každý 7×5 cm), což je speciální látka. Jen ji používat a budete překvapeni!

Složení Dynamit

 • Fish. Odpovědná za integritu léčiva, má výrazný závazný účinek.
 • rozemletými částicemi cukrovinky přísady. Se používají k výrobě aktivátor příjemnou chuť a vůni (sladké, trochu kyselá, hořká nebo jakýkoli jiný).
 • Flavors. Aby se materiál více „přirozený“ a „přírodní“, a proto nezpůsobují ryb podezření.
 • atraktanty. Jsou hlavními prostředky aktivní složka. Termín pochází z latinského slova „t“, což se překládá jako „přitahují“. Atraktanty jsou přírodní nebo syntetické látky, které způsobují rychlou reakci a podporovat ryby se pohybovat směrem ke zdroji zápachu

Látky, které jsou součástí aktivátor, vyvinuté na základě vědeckých a výroba laboratorního LTD Fishingi. Nástroj se na trhu objevily až v roce 2015, ale již udělal dojem ve světě profesionálních rybářů a amatéry.

Jak to funguje Dynamite?

Jak se aktivátor kousat Dynamite ? Proč je to tak efektivní? Co je jedinečné je tajemství jeho účinnosti? Při vývoji aktivátor se zúčastnilo biologové, chemici, genetiků, rybáře a mnoho dalších. Nástroj není jednou testován v laboratoři a reálných podmínkách. Můžete vidět na názory na aktivátor Dynamite. Jsou dalším potvrzením účinnosti. Princip fungování může být schematicky popsat následovně:

 1. Můžete použít nástroj, kde chcete zahájit produktivní rybolovu.
 2. Součásti léku dostat do vody a začínají „otevřít“.
 3. Látky začnou mít vliv na mozek ryb v okruhu několika kilometrů.
 4. Složky vlivem aktivátoru najednou některé zóny způsobí aktivaci se reakce s stáda, sebezáchovy a krmení.
 5. Ryba sama „bloudění do škol“ a odeslaných na místo rozdělení aktivátor.
 6. Můžete si dát jen rychlost a podaří vytáhnout kořist!
 7. OL>

  Tento nástroj je 100% bezpečný pro lidi, nevyvolává alergie a nežádoucí reakce ů. A ryby se chová úplně stejně jako catnip na kočku. Zkuste to a uvidíte sami.

  Jak používat Dynamit?

  Pokud se chystáte koupit aktivační účinek záběru Dynamite, máte obavy o správné používání.

  Pro klidné ryby

  1. Vezměte obyčejný návnadu používáte pro rybolov.
  2. Odstraňte kryt.
  3. přidávejte v dávce 1 paketu 2 kg návnady.
  4. promíchejte všechno znovu.
  5. nalijeme do vody a čekat na velký úlovek
  6. OL> Pro dravé ryby použití je poněkud odlišná.:

   1. Vezměte nástroj Dynamite.
   2. zálivkou je se svými návnad.
   3. Spustit rybolovu.
   4. OL>

    Můžete si koupit dynamit a aby bylo možné používat s živou návnadu. K tomu, nalijeme do sklenice nebo jiné nádoby s trochou vody, přidáme obsah balíčku, „dip“ návnadu a vidět ji na háku. Podrobný návod k použití je vždy na obalu výrobku, takže určitě nebude plést.

    Co Dynamite?

 • Ovlivňuje instinkty ryb.
 • přinutil ji, aby zůstali v hejnech a plavat přímo do vašich rukou.
 • Způsobí, že proces rybolovu je zábavnější a produktivnější.
 • Dává elegantní úlovek, které můžete chlubit svým přátelům a známým.

Pokud mi nevěříte, podívejte se na levé straně na počest aktivační kousnutí Dynamite. Ještě lepší je, mnoho fotografií s záchytné kapr, štika, cejn a dalších druhů ryb!

Kde koupit Dynamit?

Doposud výrobce nepodařilo doručit aktivátor do obchodů pro myslivce a rybáře. Ale sezóna je brzy, čas se krátí! Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste neztráceli čas a prostě jít na webových stránkách výrobce a učinit objednávku. Za pár minut na kontaktními údaji zavolat odborníka Podrobnosti o objednávce. Pár dní, váš aktivátor bude na e-mailu. Platba při převzetí, dejte si pozor na podvodníky!

Názor odborníka Dynamite

Použitý aktivátor Dynamite Tento efekt je již 5x v sezóně, efektivita je velmi potěšen, že rybáři odejít s plnými kbelíky ryb. Účinek popisuje komplexní chemické a biologické procesy, ale ve skutečnosti je jednoduchý: cast aktivační návnadu do 10 až 15 minut hejno ryb. Vše zachytil na třesku, jde návnadu. Je hezké, že účinek trvá delší dobu, to znamená někde na 2-3 hodiny přijde nová hejna ryb. Kontaktoval hlavní inženýr výrobce, řekli, že tento účinek je spojen s expozicí základních instinktů: stáda instinkt, hledání bezpečnost a míst k jídlu. Jsem rád, že se počet spokojených rybářů výrazně zvýšil, noví zákazníci dorazí.

font>

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...