Potenciál

Aqua Disiac – parfém s feromony slevě dámské a pánské parfémy

Sexuálně přitažlivý muž dělá jeho vzhled, hlas, vystupování, vůni. Pátrání z druhé poloviny na podvědomé úrovni, založené na vhodném, atraktivní vůně. Parfémy s feromony Aqua Disiac je navržen speciálně pro zvýšení sexuální touhy partnera. Které mají různé vůně určená pro muže a pro ženy, tyto parfémy lze nazvat elixír svádění, důvěry a emancipace.

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

& nbsp;

Co jsou feromony

Feromony nazývá aktivní chemickou látku, vytvořený v kůži každého člověka. V řeckém jazyce slovo znamená doslova „přitahuje hormon“. Feromony muži a ženy žádat o partnerovi vzrušující, upoutat pozornost opačného pohlaví. Mezi sexuální přitažlivost osoby a čísla, které vygeneroval „attractional hormon“ existuje přímá souvislost.

Samozřejmě, tak feromony nelze zaručit věčný nebeský lásku, nebo dlouho silný vztah, ale i sexuální přitažlivost, které poskytují. Díky lihoviny s feromony lze úspěšně kombinovat sexappeal těla a možnost vychutnat vynikající vůni. Velký výběr z nich jsou prezentovány pod značkou Aqua Disiac. Kromě obvyklých chutí značky rozsah zahrnuje řadu Sexy pižma volně žijících zvířat podaný 5 žen a 2 mužské vůně na bázi pižma.

Popis fondy

Tato značka produkuje tři verze parfému – pánské parfém Aqua Disiac, dámské a univerzální (unisex). Kromě své obvyklé formě, který byl předložen za účelem prodeje v lahvičce 10 ml, výrobce nabízí koncentrát feromonů Aqua Disiac do malé zkumavky 8 ml. V každém směru vytvořil různé příchutě Aqua Disiac replik slavných značek. Odděleně se Sexy pižmo wild life, jejichž hlavní složkou, která je pižmo. Je to tajemství žláz Kabar pižmový, která se získává bez poškození zvířete. Tito duchové, život jako Sexy divoké pižmo lze připsat na trendy v posledním desetiletí. Pižmo dává složení teplé, vitality a smyslnosti.

Aqua Disiac lahví ve skleněné lahvi, parfémy Baleno ve stylové kartonové krabici. Charakteristickým rysem – přítomnost válce, se kterým je produkt aplikován na kůži. Tím se jejich spotřeba nákladově efektivní a je správně používat.

Aqua Disiac lahví ve skleněné lahvi, parfémy Baleno ve stylové kartonové krabici.

Parfémy Aqua Disiac je na bázi oleje, který zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost vůní. Feromony, které jsou přítomny ve složení parfémů, získané uměle v laboratoři. Oni jsou opravdu účinné a bezpečné. Všechny ingredience Aqua Disiac vyrábí a mísí pomocí moderních high-přesné zařízení ve Francii. Kromě příjemné vůně a schopnosti feromonů v jejich složení probudit sexuální vášeň a touha stojí za zmínku tyto důležité vlastnosti lihu, jako dávání sebevědomí, osvobození, asistenci při jednání s opačným pohlavím.

Jak používat

Aqua Disiac – a nákladově efektivní parfémy s feromony. Chcete-li získat znatelný výsledek z používání Aqua Disiac, je třeba postupovat podle pravidel uvedených v návodu k obsluze. Takový parfém. Parfém se aplikuje pomocí válečku:

 • kůže za ušima.
 • Bod pulsu na zápěstí.
 • podklíčkové deprese.
 • oblasti

 • na hrudi.

Výhody použití

Aqua Disiac má následující výhody oproti obvyklým parfému:

 • na bázi oleje, přičemž aroma divokého pižma Aqua Disiac dlouho.
 • Řada zařízení obsahuje řadu chutí, aby vyhovoval i ty nejnáročnější chuť.
 • Koncentrát feromonů Aqua Disiac má zřetelný účinek a skutečně transformuje člověka. To přispívá ke zvýšení sebevědomí, zlepšuje náladu a sexuální vzrušení.
 • Efficiency. Vzhledem k váleček parfému Aqua Disiac rovnoměrně dávkuje a šíří na kůži.

Sexy duchové života pomáhají být jisti, v sobě kolem opačného pohlaví.

 • přijatelnou cenu značkové výrobky Aqua Disiac (od 400 do 1000) odpovídají vysoké kvalitě.
 • Compact balíček Aqua Disiac. Láhev malá velikost umožňuje vzít s sebou a nosit v malé kabelky.
 • Víko těsně uzavřený, což dává příležitost pro dlouhou dobu užívat své oblíbené skladby.

Hlavní výhodou tohoto nástroje. – možnost cítit atraktivní a žádoucí pro opačné pohlaví

feromon není dosud plně pochopen vědci. Samozřejmě, syntetizovaný v laboratoři hormonů může jednat ne jako vyrobené člověkem. Ale tento parfém není k ničemu. Pomocí nich, žena a muž se stal mnohem jistější. Vzhledem k tomu, že upoutat pozornost opačného pohlaví, odhalující bez váhání osobitost a jedinečnou atmosféru. Aqua Disiac – lihoviny, které vám pomohou najít svou spřízněnou duši. Mezi různými příchutěmi je snadné najít ten, který způsobí, že se partnerovi pocit pohodlí a soucitu.

Recenze

Speciální cena! Klepněte na tlačítko a uvidíte!

Přidat recenzi

Anna, 40 let:

Aqua Disiac divoký pižmo č.2 mi dal v práci. Nebyla by koupil. Není to cena, to je docela přijatelné. A tady je feromony jsem si nebyl jistý. Voní hezky – pozoruhodný květinové a ovocné tóny. Je důležité, aby efekt Aqua Disiac opravdu je! Po 15 letech manželství, sexuální jiskru s novými barvami.

Olga, 26 let:

V posledních letech přednost parfém s feromony Aqua Disiac. Přitahují mě to feromony, avšak vitalita a rozmanitost příjemných pachů. Líbí se mi kompaktní balení, ekonomické aplikovat a odpovídající hodnoty. Nevím, jestli feromonů. Ale rozhodně Aqua Disiac – vysoce kvalitní parfém za přijatelnou cenu.

Emilie Jurečková

Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.

Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.

Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.

Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.

V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.

Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.

Mohlo by se vám také líbit...