Zdraví

Agromax Přehled produktů
Hodnota posuzování transparentnosti informací je analytický ukazatel se vypočítá na základě veřejně dostupných informací o činnosti právnických osob. Hlavní činností je „Maloobchod s díly a příslušenství motorových vozidel“, zaznamenal 14 dalších aktivit. Organizace s ručením omezeným “CRUISE AUTO” přidělen INN, OGRN, Okpo. Telefon, e-mailová adresa a Unified nepřítomné jiné kontaktní údaje „Povolzhskaia ropná společnost“, a mohou být přidány do zástupcem organizace.


Toto je stoprocentní Výsledkem tohoto hnojiva. Výsledek hodil dobré množství peněz do větru, zavivshie výhonků a mnoho negativních emocí. manažeři a specialisté z podniků zemědělsko-průmyslového komplexu v zemi – zemědělských podniků, pro hospodářství, zpracovatelských závodů, obilí

společnosti a další. Skladové nabízí příjemné prodejců a příznivé ceny.


Společný holding ošetření na ochranu rostlin a listové aplikace výrazně snižuje náklady. Tekuté koncentrované hnojivo s obsahem boru ve 11% (150 g / l). Obsahuje základní stopové prvky, které vyvolávají enzymatické procesy v zárodku semene, podporují dřívější nástup sazenic a zvýšení mráz. Část kontrol kyseliny arhidonovaya v rostlinách systemické odolnost vůči abiotických a biotických faktorů poškozujících nebo onemocnění, tím, že produkuje fytoalexinů.


„Agromax“ – první agrocenter komplexní služby a produkty, které nabízejí zemědělcům kompletní servis na nejlepších možných podmínek. Používáme cookies, aby vám více možností při používání webu. Pokračováním v procházení této stránky nebo zavřít tuto zprávu, dáváte souhlas k použití cookie. Agromaks Kaliy450 – vysoce koncentrované hnojivo hnojení, což umožňuje plně zajistit rostliny s draslíkem pomocí aplikace na listy. forma vodorozpustného draslíku a membránová pronikatel usnadňují úplnou absorpční prvek, zvýšit člen mobility v rostlinných tkáních.


Složky se rychle rozpustí za důkladného promíchávání pracovního roztoku. Třetí ošetření dní po odkvětu na zlepšení nabídky listí a lepší růst výhonků.


Hlavní činností je „ropná výrobu“, hlášeny 6 další aktivity. Organizace s ručením omezeným “Povolzhskaia OIL COMPANY” přidělen INN, OGRN, Okpo.


Karta podniku si můžete prohlédnout v plné prohlášení organizace. Podrobnosti jsou k dispozici z Jednotného státního rejstříku právnických osob v podobě elektronického dokumentu. Stáhnout nebo vytisknout výpis z rejstříku, k dnešnímu dni v době podání žádosti nebo k datu svého pobytu v minulosti. Kalendář lze navrhnout v době, kdy se v prohlášení, pokud dojde ke změně údajů.


Agromax

Přihlásit

Webové stránky

obsahuje bor ve formě chelátu a membránové pronikatel v prostředku, čímž poskytuje úplné absorpce bóru rostliny a zvyšuje mobilitu prvku v rostlinných tkáních. Bor zajišťuje odolnost proti růstu bodu nepříznivých klimatických podmínek, zabraňuje porušení růstových procesů a udržování rovnováhy v rostlinných hormonů.


  • Všechny kupci byli spokojeni s tím, jak se výsledná sleva a kvalitu zakoupených vozidel.
  • Pouze v roce 2014 se ho prodalo 30 jednotek obilí a píci pro zemědělce, velké farmy, držení regionu Belgorod.
  • určitě doporučuji používat hnojiva a vaše kultura bude dobře chránit před mrazem a škůdci.
  • já používám aktivátor více než jeden, a po celou dobu mám skvělý výnos a žádný hmyz nebolí.
  • Můj soused uviděl mě hnojivo

    obdělávat půdu a požádala o rozvod, nebo ne, všechno, co je psáno o něm?

Efektivní organické hnojivo pro všechny plodiny. To podporuje aktivní růst, obnovuje a posiluje rostlinu. Prostředky vyrobené ve výhodné balení – ve formě sáčků, jejíž obsah je určen pro ředění v 10 litrech vody,

.

Naši odborníci budou poskytovat odbornou pomoc při výběru potřebných kusů zařízení vhodných pro výrobní technologie. Úspěšně působí na trhu zařízení pro více než 10 let, to je oficiální dealer z předních světových výrobců. Znáte-li telefon nebo jiný kontakt této společnosti? Na Krymu, ruské dospělí hybridní semena cukrové řepy, které nahradí semena zahraničních výrobců. Jak se liší od těch evropských, řekl ředitel podniku „Agromaks“ Andrey Savchuk.


Popular

Podle FSSP, otevřené řízení o výkonu rozhodnutí proti společnosti, nejsou k dispozici. Naše zařízení jsou vybavena moderní technikou, která umožňuje vyrábět vysoce kvalitní mléčné komplexů a náhradních dílů pro mléko trubek a dojení strojů. Všechny produkty jsou licencovány v souladu s regulačními standardy a státních norem. GC „Agromaks“ je přímý výrobce, takže naši zákazníci ne přeplácet, získávání farmy vybavení od nás. Hlavním cílem společnosti – vytvoření vysoce kvalitního mléka a mléčných výrobků zařízení pro zemědělsko-průmyslového komplexu v Rusku

.

hlavní produkt – přípravky na ochranu rostlin a hnojiv. Je snadno stravitelný hnojivo pro aplikaci na list, který se používá pro pěstování rostlin zejména potřebují velké množství boru v dostupné formě (došlo k rychlému odstranění nedostatku boru v rostlinách). Bor Agromaks 11% – vysoce koncentrovaný boru hnojivo hnojení kompenzovat nedostatek boru v rostlinách v průběhu vegetačního období na list

.

můžete zavolat na telefonní číslo nebo zkontrolovat ostatní kontakty on-line bio-Agromax.ru. Výborná lokalita, otevírací doba od 8 do 20, přátelský servis, útulné. FOLCROP B – to je kapalné hnojivo s vysokým obsahem boru. Vyvážená kombinace a optimální složení živin.

Chcete-li naše webové stránky je nutné mít zapnutý JavaScript ve svém prohlížeči. V VLSI realizovány služby Vše o společnostmi a vlastníky. Umožňuje několik sekund získat úplné informace o každé společnosti. Otisk Company Agromax, legální adresa, oficiální internetové stránky a zjistit dostupné USRLE v systému SPARC (demo k dispozici zdarma).

je nejvíce potřeba Tato metoda aplikace pro práci s nízkou plodností půdy. Hořčík – podílí na tvorbě chlorofylu, urychluje růst zahradnictví, okrasných rostlin, zlepšuje chuť ovoce. je nejvíce zapotřebí Tato metoda aplikace

pro práci na nizkoplodorodnyh půdách.Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *